Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Швейцарія допоможе Україні реформувати кримінальне судочинство

0 14

Про це йшлося на зустрічі Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Валерії Лутковської з новопризначеним Надзвичайним i Повноважний Послом Швейцарської Конфедерації в Україні Крістіаном Шьоненбергером. Про це повідомила прес-служба міністерства юстиції України.

У ході зустрічі сторони обговорили стан реформування кримінально-процесуального законодавства України, яке відбувається в країні за ініціативи Президента України. Зокрема, було обговорено кроки, які необхідні для практичної реалізації нового кримінально-процесуального законодавства та кроки, які планується здійснити після ухвалення нового Кримінально-процесуального кодексу, який наразі переданий Президентом України на розгляд Верховної Ради.

У цьому контексті під час зустрічі було також порушено питання щодо виконання в Україні рішень Європейського суду з прав людини, зокрема, вплив рішень Європейського суду на розвиток законодавства обох держав.

Наголошувалося, що реформа кримінального судочинства має забезпечити в Україні неухильне дотримання прав людини в ході кримінального провадження.

За підсумками зустрічі сторони заявили про готовність активізувати співробітництво як в сфері реформи кримінального судочинства, так і в сфері виконання рішень Європейського суду з прав людини. Досягнуто згоди щодо активізації співробітництва між юридичними відомствами двох країн.

Теги:

Міністерство юстиції України, кримінальне судочинство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар