Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штрафувати за відсутність техогляду ДАІ почне після різдвяних свят

0 12

Департамент ДАІ МВС України закликає водіїв до 15 грудня пройти техогляд. В разі не проходження техогляду, водіїв чекають штрафні санкції. Про це сьогодні під час прес-конференції заявив начальник департаменту ДАІ Сергій Коломієць, передає кореспондент «proUA».

«15 грудня поточного року закінчується технічний огляд і після цього ми можемо застосовувати санкції у вигляді штрафу і навіть у вигляді арешту на штрафмайданчики», – заявив Коломієць.

При цьому він додав, що штрафувати за подібне порушення інспектори ДАІ почнуть лише після новорічних свят. «Але фактично, зважаючи на святкові дні і на інші обставини, ми будемо застосовувати такі санкції з кінця січня – початку лютого. Тобто ми даємо шанс тим людям, які не змогли пройти», – зазначив начальник департаменту ДАІ.

Джерело:

proUA

Залиште коментар