Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штрафи за порушення правил пожежної безпеки можуть істотно зрости

0 52

Народні депутати Володимир Мисик, Віктор Развадовський, Яків Безбах, Валерій Карпунцов та Віталій Барвіненко пропонують посилити відповідальність за порушення правил пожежної безпеки.

Зокрема, вони пропонують збільшити розмір штрафу за порушення вимог пожежної безпеки та використання засобів пожежогасіння не за призначенням з 0,5-7 НМДГ до 150-250 НМДГ для фізосіб і з 2-10 НМДГ до 250-500 НМДГ для посадових осіб.

Крім того, депутати пропонують залучати до адміністративної відповідальності за порушення вимог влаштування та утримання систем пожежної автоматики, в тому числі автоматичних засобів виявлення та гасіння пожеж, а також за несанкціоноване перекриття проїздів, під’їздів до будівель, споруд, пожежних водойм для пожежної техніки. Правопорушникам доведеться заплатити штраф значного розміру – від 200 до 700 НМДГ.

Також законодавці пропонують збільшити санкції за порушення вимог пожежної безпеки, передбачені Кримінальним кодексом України.

Законопроект № 7233 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки» зареєстрований у Парламенті 24 жовтня 2017 року.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар