Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штраф за незаконне прослуховування

0 41

<>Набрав чинності вирок Печерського районного суду міста Києва у кримінальній справі, яка розслідувалася слідчими СБУ. Як повідомив прес-центр СБУ, 25-річний киянин визнаний винним в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 359 (незаконне придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації) Кримінального кодексу України.

У серпні минулого року співробітники СБУ в ході спецоперації затримали «на гарячому» мешканця столиці, який здійснював в номері одного з готелів приховане аудіо- і відеоспостереження. Встановлено, що зловмисник протягом певного часу для власного збагачення за грошову винагороду прослухував підприємців, які приїжджали до Києва з інших регіонів. Про це повідомили в прес-центрі Служби безпеці України.

Під час обшуку приміщення працівники СБУ виявили приховані мікрофони, відеокамери і пристрій-накопичувач, які експертиза визнала спеціальними технічними засобами негласного зняття інформації.

За незаконне прослухування громадян підсудному призначено покарання у вигляді штрафу в 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів злочину.

Теги:

СБУ

Джерело:

СБУ

Залиште коментар