Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штраф за немовлят у шухляді

0 10

Берегівський районний суд Закарпатської області виніс вирок громадянами Франції, які намагалися незаконно вивезти двох немовлят з України.

Повідомляється, що батько дітей, 39-річний Патріс Ле Рок, був визнаний винним в організації незаконного переправлення людей через державний кордон України, вчиненій за попередньою змовою осіб, і засуджений до 15 000 грн штрафу.

Також і дід дітей, 66-річний Бернар Ле Рок засуджений за тією ж статтею до 14 000 грн штрафу. Водночас засіб скоєння злочину – кемпінг-фургон Mercedes Caravan – конфіскований у дохід держави.

Тим часом, адвокат французів Василь Мішинчук заявив, що його клієнти мають намір оскаржити рішення суду в частині конфіскації кемпінг-фургона в апеляційному суді Закарпатської області. Вони будуть домагатися повернення автомобіля на тій підставі, що злочин не було скоєно з корисливих спонукань.

Нагадаємо, 21 березня на міжнародному пункті пропуску Лужанка, що на українсько-угорському кордоні, українські прикордонники затримали кемпінг-фургон Mercedes, у висувному меблевому ящику якого були виявлені двоє немовлят. Дівчатка-близнюки народилися 23 січня в Києві від сурогатної матері, громадянки України, і отримали свідоцтва про народження, в яких батьками записані французи Патріс та Орелія Ле Рок.

Процедура народження та встановлення батьківства була проведена відповідно до українського законодавства, проте посольство Франції в Україні відмовилося вписати дітей в паспорти батьків або видати їм проїзні документи на тій підставі, що сурогатне материнство заборонене у Франції законом. Після цього батьки зважилися вивезти дочок додому нелегально.

Теги:

сурогатне материнство

Залиште коментар