Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штраф за забруднення навколишнього середовища

0 54

Вищий господарський суд України оштрафував ВАТ “Кримський Титан ” на 12 млн грн за фактом забруднення природного середовища . Про це повідомляє прес-служба Дніпровської екологічної прокуратури .

“Постановою Вищого господарського суду України від 4 листопада 2013 задоволено касаційну скаргу Дніпровської екологічної прокуратури та скасовано постанову Дніпропетровського апеляційного господарського суду , якою прокуратурі безпідставно без розгляду повернуто апеляційну скаргу щодо стягнення з ВАТ “Кримський Титан “12 млн 290 тис. 688 грн шкоди, заподіяної забрудненням навколишнього природного середовища через відсутність дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря”,— йдеться в повідомленні прокуратури..

Суд погодився з доводами екологічного прокурора і направив справу до Дніпропетровського апеляційного господарського суду для її розгляду по суті.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар