Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Штат Укрдержреєстру

0 14

Реєстрацію юридичних і фізичних осіб-підприємців будуть здійснювати понад 1,5 тис. держреєстраторів. Про це повідомляє прес-служба Державної реєстраційної служби України.

“На сьогоднішній день з 1 тис. 540 вакансій залишаються відкритими лише 230”, – повідомив під час онлайн-конференції з користувачами соціальної мережі Facebook глава Укрдержреєстру Дмитро Ворона.

У цілому в структурі реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Укрдержреєстру буде працювати 1 тис. 540 державних реєстраторів. Організаційно-штатні структури з такою чисельністю вже узгоджені Укрдержреєстром.

Варто відзначити, що чисельність штатних одиниць державних реєстраторів у кожному регіоні залежить від його економічної активності (кількості зареєстрованих юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців). Найбільша вона в Києві, Дніпропетровській та Донецькій обл.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар