Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Школи перевірять на наркотики

18

“МВС за дорученням міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка прийняло рішення про проведення підрозділами УБНОН по всій Україні операції Генофонд … Ми будемо перевіряти фактично всі загальноосвітні школи, вищі навчальні заклади, в тому числі і місця проживання наших студентів у гуртожитках”, – повідомив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Міністерства внутрішніх справ Олександр Демидов.

За словами Демидова, крім того МВС має намір посилити боротьбу з торгівлею наркотичними речовинами в період чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Для запобігання розповсюдження наркотиків серед футбольних уболівальників представники МВС провели низку зустрічей з колегами з Росії та інших держав, зазначив начальник УБНОН.

Зокрема, українські правоохоронці звернулися до іноземних колег з проханням надати список осіб, які раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронців, що займаються боротьбою з незаконним обігом наркотиків.

Давидов також додав, що міліція звернеться за допомогою в цьому питанні до СБУ, державної митної та прикордонної служб, тому що наркотичні речовини, які користуються популярністю серед іноземців, потрапляють на територію України через державний кордон, у зв’язку з цим ці відомства повинні будуть посилити контроль за їх переміщенням.

Теги:

МВС, незаконний обіг наркотиків

Джерело:

ЮВУ

Комментарии