Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Школи перевірять на наркотики

0 18

“МВС за дорученням міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка прийняло рішення про проведення підрозділами УБНОН по всій Україні операції Генофонд … Ми будемо перевіряти фактично всі загальноосвітні школи, вищі навчальні заклади, в тому числі і місця проживання наших студентів у гуртожитках”, – повідомив начальник управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Міністерства внутрішніх справ Олександр Демидов.

За словами Демидова, крім того МВС має намір посилити боротьбу з торгівлею наркотичними речовинами в період чемпіонату Європи з футболу 2012 року. Для запобігання розповсюдження наркотиків серед футбольних уболівальників представники МВС провели низку зустрічей з колегами з Росії та інших держав, зазначив начальник УБНОН.

Зокрема, українські правоохоронці звернулися до іноземних колег з проханням надати список осіб, які раніше вже потрапляли в поле зору правоохоронців, що займаються боротьбою з незаконним обігом наркотиків.

Давидов також додав, що міліція звернеться за допомогою в цьому питанні до СБУ, державної митної та прикордонної служб, тому що наркотичні речовини, які користуються популярністю серед іноземців, потрапляють на територію України через державний кордон, у зв’язку з цим ці відомства повинні будуть посилити контроль за їх переміщенням.

Теги:

МВС, незаконний обіг наркотиків

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар