Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шкіряні портфелі для перепису населення спустошили казну на 13 млн

0 26

Для перепису населення Держстат закупив у торговців сталлю шкіряні портфелі та бокси на 26,5 млн гривень

Як йдеться у «Віснику державних закупівель», Міністерство соціальної політики в особі Державної служби статистики уклало 15 жовтня угоду з ТОВ «Торгімпорт» на виготовлення і постачання 151 тис. 810 одиниць шкіряних портфелів і такої ж кількості боксів для переписної документації під час Всеукраїнського перепису населення. Вартість договору становить 26,597 млн  гривень і фінансується за рахунок держбюджету. Постачання буде здійснюватися з листопада по грудень 2012 року в 22 регіону України, включаючи Київ і Севастополь.

Згідно з  інформацією з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, ТОВ «Торгімпорт» зареєстровано у Києві на Печерську, керівником є Городецький Андрій Орестович. Компанія займається імпортом та продажем оцинкованої сталі з полімерним покриттям.

Всеукраїнський перепис населення  буде  проведено в 2013 році, в поточному році буде проведено пробний перепис у Харківській області.

Теги:

державні закупівлі, перепис населення

Джерело:

Комментарии

Залиште коментар