Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шевченківський райсуд заборонив проводити відбірковий фінал на Євробачення

0 33

Шевченківський районний суд Києва сьогодні заборонив проводити фінал національного відбору на участь в пісенному конкурсі “Євробачення-2009”. Як повідомила на прес-конференції продюсер Олена Мозгова, суд прийняв відповідну ухвалу на забезпечення позову конкурсантки Анастасії Приходько, передає УНІАН.

На думку Мозгової, впродовж всього відбору організатор конкурсу, Національна телекомпанія України (НТКУ), і його журі допустили ряд помилок і порушень, які вплинули на визначення фіналістів. Саме з їх вини, переконана вона, Приходько не пройшла у півфінал і втратила можливість змагатися за право представляти Україну на Євробаченні-2009.

За словами Мозкової, спроби вирішити питання з НТКУ не принесли результату, тому 3 березня Приходько подала позов до суду з вимогою визнати результати півфіналу недійсними і зобов’язати організаторів провести його повторно, попередньо повністю змінивши склад журі.

Суд наказав припинити всі дії із проведення фінальної частини відбору, проте коли відбудеться саме засідання і розгляд справи по суті, поки не відомо.

За словами продюсера Ігоря Гончаренка, вже 16 березня НТКУ повинна повідомити організаторам міжнародного конкурсу ім’я представника України, який візьме в ньому участь. І хоча часу небагато, він вважає, що його досить для організації нового півфіналу і відбіркового фіналу. І якщо НТКУ погодиться на такий крок, запевнив Гончаренко, Приходько відкличе свій позов, і проведення відбору буде розблоковано.

Зі свого боку, віце-президент НТКУ і співголова журі Роман Недзельський категорично відкинув докори в необ’єктивності і упередженості в оцінці виконавців. Він підкреслив, що всі конкурсанти знаходяться в рівних умовах, а нинішні дії продюсерів Приходько він розцінює як тиск на журі.

За словами Недзельського, Україна у будь-якому випадку буде представлена на Євробаченні-2009. Він відзначив, що НТКУ може подати апеляцію на рішення суду або змінити Положення про відбір і визначити артиста без конкурсу, як це, за його словами, було у випадку з Ані Лорак або Андрієм Данилком (Вєркой Сердючкой).

Нагадаємо, фінал Національного відбору на участь в пісенному конкурсі “Євробачення-2009” має відбутися 8 березня. У ньому візьмуть участь 15 виконавців-фіналістів, що виконають пісні, написані спеціально для Євробачення.

Джерело:

proUA

Залиште коментар