Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Щорічні читання з проблем інтелектуальної власності

0 16

Під час першої частини пленарного засідання для виголошення своїх промов були запрошені українські та іноземні класики цивільного права Олег Городов, Олена Васильєва, Юрій Капіца, Інна Спасибо-Фатеєва та Володимир Луць. Їхні виступи викликали жваву дискусію з приводу порівняння законодавчого закріплення права інтелектуальної власності України та Росії, висловлювались різні підходи щодо самої інформації як об’єкту цивільних правовідносин, досліджувались нові тенденції, що виникли в умовах інформаційного суспільства.

Під час другої частини конференції особливу увагу було приділено цивільно-правовому захисту інтелектуальних прав в Інтернеті, охороні баз даних та загально-теоретичним питанням щодо поняття інформації та прав інтелектуальної власності. Багато доповідей було присвячено питанням правового статусу файлообмінників, піратства у Всесвітній мережі, які наразі викликають значний резонанс. Дослідження доповідачів ґрунтувалось на вітчизняному нормотворчому досвіді, а також на законодавстві Європейського союзу, США та країн Заходу.

Теги:

інтелектуальна власність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар