Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ще три навчальні заклади отримали право готувати арбітражних керуючих

0 21

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, таке право надано Луганському державному університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка (м. Луганськ, с. Ювілейне), Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля (м. Луганськ), Дніпропетровському університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпропетровськ). Про це повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Таким чином, станом на 27 грудня вже сім навчальних закладів в Україні отримали дозвіл здійснювати підготовку спеціалістів за кваліфікацією арбітражний керуючий. Як повідомлялося, раніше таке право також отримали: Міжнародний інститут бізнесу (м.Київ), Міжрегіональна Академія управління персоналом (м.Київ), Центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників юстиції (м.Київ), а також Кримський інститут економіки та господарського права, (м. Сімферополь).

Міністр юстиції нагадав, що будь-який вищий навчальний заклад може звернутися до Мін’юсту для організації курсів з підготовки арбітражних керуючих. Таке право може бути надане закладу третього або четвертого рівня акредитації, що здійснює підготовку за напрямами “Право”, “Економіка та підприємництво”, “Менеджмент і адміністрування” або “Державне управління”.

Як повідомлялося, Мін’юст визначено головним органом у системі центральних органів виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної політики з питань банкрутства Указом Президента України від 6 квітня 2011 року №395/2011.

Теги:

Міністерство юстиції України, арбітражний керуючий

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар