Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ще один «злодій в законі» залишив Україну

0 20

Працівниками Головного управлінням по боротьбі з організованою злочинністю видворено за межі України коронованого у 90-ті роки грузинського «злодія у законі», відомого у кримінальних колах як «Резо».

Встановлено, що кримінальний авторитет на підставі фіктивних документів отримав громадянство України та тривалий час нелегально мешкав на території Києва. Про це повідомили в прес-службі ГУБОЗ МВС України.

Уродженець Грузії, був засуджений  Бориспільським міськрайсудом до шести років позбавлення волі за вчинення особливо тяжкого злочину за ч. 4 ст. 187 (розбій,  спрямований на заволодіння майном  у  великих  чи особливо  великих розмірах або вчинений організованою групою,  або поєднаний із заподіянням тяжких тілесних ушкоджень) Кримінального кодексу України.

В місці відбування покарання був «смотрящим» та мав значний вплив на криміногенну ситуацію далеко за стінами колонії, зокрема, координував дії кількох злочинних угрупувань, які займалися крадіжками з квартир та автотранспорту.

В результаті проведеної перевірки, за ініціативою ГУБОЗ громадянство «Резо» було скасовано, а злодія видворено за межі території України.

Теги:

“злодій в законі”

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар