Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ще один суд заборонив позбавляти Жванію українського громадянства

0 15

Колегія суддів з кримінальних справ Апеляційного суду міста Києва відмовила Генеральній прокуратурі в задоволенні позову щодо скасування рішення про прийняття в громадянство України громадянина Давида Жванії.

Про це «proUA» повідомили в прес-службі «Народної самооборони»

Як відзначили в прес-службі, розглянувши скаргу, суд постановив: рішення Подільського районного суду Києва щодо громадянства Давида Жванії залишити в силі, а апеляцію Генеральної прокуратури України відхилити.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва відмовив Генпрокуратурі в задоволенні позову щодо скасування рішення про прийняття в громадянство України громадянина Давида Жванії.

23 вересня 2008 року Подільський районний суд Києва виніс рішення скасувати кримінальну справу за фактом підробки і використання свідомо підроблених документів, на підставі яких Давиду Жванії було видано посвідчення про громадянство України.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар