Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Ще один суд відмовив перебіжчикові Рибакову. У БЮТ вже готуються відновити свої ряди

0 19

Апеляційний адміністративний суд Одеської області 17 листопада визнав безпідставною скаргу депутата Верховної Ради Ігоря Рибакова проти Блоку Юлії Тимошенко на рішення Одеського окружного адмінсуду, який залишив без розгляду його позов про позбавлення його депутатського мандату.

Про це «Українським новинам» сказав депутат Ради від БЮТ Володимир Пилипенко.

«Можна сказати, що апеляційний суд підтвердив рішення Одеського окружного адміністративного суду», – сказав Пилипенко.

Він відзначив, що тепер ніяких перешкод для Центральної виборчої комісії для того, щоб був обраний і зареєстрований наступний по черговості депутат за списком БЮТ, не існує.

Як повідомлялося, раніше Рибаков просив Одеський окружний адмінсуд визнати протиправними прийняті 30 червня рішення міжпартійного з’їзду БЮТ – про виключення його з лав блоку і позбавленні депутатських повноважень за «фактичну втрату зв’язків з фракцією».

Рибаков наполягав на тому, що повинен бути відновлений в правах депутата Ради.

Суд залишив без розгляду цей позов депутата Рибакова.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар