Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шантажистів-«тероритсів» засуджено до 5 років позбавлення волі

0 19

Апеляційний суд Полтавської області оголосив вирок членам організованої злочинної групи, які вимагали 600 тис. доларів США готівкою у Міністерства внутрішніх справ і Служби безпеки України в обмін на безпеку мешканців Києва.

П’ятьох мешканців міста Пирятин Полтавської області, які погрожували підірвати об’єкти на громадському транспорті, затримали у серпні 2010-го працівники СБУ. Наймолодшому з них, 16-річному вимагачу, котрий призначив силовикам «побачення» на полі поблизу села Олександрівка, надягли кайданки безпосередньо в момент передачі обумовленої суми, іншим чотирьом співучасникам, 21-го, 23-х і 29-ти років, – за місцем їхнього мешкання.

У процесі досудового слідства, яке провадили органи внутрішніх справ, у помешканнях молодиків було вилучено вибухову речовину, тротиловий еквівалент якої складає близько 4 кг. За висновками вибухотехнічної експертизи вибухові пристрої були придатні до вибуху. На судовому засіданні Апеляційного суду області підсудні розкаялися у скоєному, однак заявили, що не мали наміру підірвати маршрутні таксі, а телефонними погрозами намагалися спонукати правоохоронні органи до виплати 600 тисяч доларів. Вказану обставину суддівська колегія взяла до уваги при винесенні обвинувального вироку. Співучасників було визнано винними у вимаганні, вчиненому організованою групою,у погрозі знищення чужого майна загальнонебезпечним способом, а також у виготовленні вибухових речовин. Ініціатора задуму засуджено до 5 років позбавлення волі, а його повнолітніх подільників, залежно від персонального внеску у реалізований план, до 3 і 5 років неволі.

Теги:

СБУ, ОЗГ

Джерело:

СБУ

Залиште коментар