Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шановні передплатники!

0 41

Шановні передплатники!

 Видавнича організація «Юрінком Інтер» вдячна Вам за довіру та за те, що обрали наші періодичні видання.

На жаль, цього року COVID-19 не обійшов стороною наше Видавництво та типографії, з якими ми активно співпрацюємо. Наші офіси не могли повноцінно працювати, адже працівники знаходилися на лікарняних у зв’язку із хворобою. Окрім цього, рiшенням Державної комісії з питань техногенно-екологiчної безпеки та надзвичайних ситуацiй (протокол вiд 20 березня 2021 року N 11), зокрема на територiї м. Києва, встановлено з 00 год 00 хв. 23 березня 2021 року <червоний> piвeнь епідемічної небезпеки поширення гострої респiраторної хвороби COVID-19, спричиненої Коронавірусом SARS-CoY-2, з застосуванням обмежувальних протиепідемічних заходiв, передбачених для <червоного> рiвня епiдемiчної небезпеки. У зв’язку з чим Видавництво не мало можливості повноцінно відновити роботу.

 Разом з тим повідомляємо, що процес видання періодичних видань вже налагоджений і запущений у виробництво. Поступово, один за одним, будемо отримувати довгоочікувані журнальні видання.

Так, 11 червня чекаємо на вихід з друку першого номеру Бюлетеню законодавства і юридичної практики під назвою: «Затримання особи. Гарантії недоторканності та безпеки. Нормативно-правові акти. Роз’яснення. Судова практика». 14 червня дане видання буде передане до Укрпошти для здійснення розсилу серед передплатників. Також вже сформовані та опрацьовуються теми наступних номерів журналів:

Бюлетень №2-3/2021: «Наукові висновки щодо застосування норм права в судовій практиці Верховного Суду. 2018-2020 роки.»                                                                               

 Бюлетень №4/2021: «Гарантії дотримання прав людини в діяльності органів поліції. Нормативно-правові акти. Коментар.»                                                                                     

  Бюлетень №5-6/2021: «Практика застосування новел процесуального законодавства в 2018–2021 роках. Господарський процесуальний кодекс України. Цивільний процесуальний кодекс України. Кодекс адміністративного судочинства України».                                                                                                                                                                В цьому році планується видати серед номерів Бюлетеня законодавства та юридичної практики «Науково-практичний коментар Кримінально-процесуального кодексу України», інші актуальні збірники законодавства та юридичної практики.  В кожному номері Бюлетеня будуть публікуватися назви тем наступного випуску.  Серед іншого, хочеться нагадати, що Бюлетень виходить з 1993 року і він є масовим професійним виданням.

  З повагою,

Президент ТОВ «Юрінком Інтер»                                                                 В. С. Ковальський

Залиште коментар