Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шахраї примушували парафіян сплачувати «десятину»

0 20

Прокуратурою Черкаської області створено групу державних обвинувачів для вивчення направленої до суду для розгляду по суті кримінальної справи за обвинуваченням лідерів релігійної християнської організації у вчинені злочинів, передбачених ч.1 ст. 255 (створення злочинної організації), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч.3 ст. 209 (легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом), ч.4 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією), ч.1,3 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України.

Так, упродовж 2006-2008 рр пастор та його спільники примушували членів релігійної громади отримувати кредити в кредитних спілках та банківських установах. Із цих кредитів злочинці вимагали сплачувати їм “десятину”. У результаті таких оборудок шахраї заволоділи коштами та майном 47 потерпілих на суму майже 7 млн. грн.

Теги:

Генеральна прокуратура, прес-служба

Джерело:

прес-служба Генеральної прокуратури

Залиште коментар