Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шахрай оформив чужу землю на себе

0 15

На Львівщині працівники Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили жителя міста Дніпропетровська. Він у 2008-2009 роках отримав доручення та кошти від жителів міста Львова для здійснення юридичних послуг щодо зміни цільового призначення земельних ділянок площею 12 га на території Пустомитівського району й Камянка-Бузького району, які оформив на себе. Унаслідок протиправних дій чоловіком завдано збитків на загальну суму 7,5 млн. гривень.

Як повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ, правопорушника затримано. Слідчим управлінням ГУМВС в Львівській області порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.4 ст.190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.

Теги:

шахрайство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар