Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шаховий турнір серед юристів

0 19

Із метою популяризації шахів, встановлення дружніх стосунків між юристами Союз юристів спільно з Київським університетом права Національної академії наук України оголошує про проведення відкритого Кубку Союзу юристів з шахів. Турнір відбудеться 10 грудня 2011 року в приміщенні Київського університету права за адресою: вул. Доброхотова, 7-а. Початок змагань о 10:00, засідання мандатної комісії – о 9:00.

До участі у змаганнях запрошуються юристи, викладачі та студенти-правники (спеціальності «Право», «Міжнародне право» та інші) від університетів, інститутів, організацій – до 3 осіб. Організаційний внесок не передбачений.

Турнір проводитимуть за швейцарською системою: 9 турів, часовий ліміт – 20 хвилин кожному гравцеві на партію. Переможці визначатимуться в особистій та командній першості.

Заявки на участь приймаються до 6 грудня. До заявки необхідно додати копію диплома про вищу юридичну освіту або адвокатського посвідчення, студентам – копію студентського квитка.

Заявки подаються за адресою: 03142, м. Київ, вул. Доброхотова, 7-а, Київський університет права НАН України.

Більш детальну інформацію можна отримати за контактами:

Козленко Олег Миколайовичт. +380679352111,e-mail: ol_nik@ukr.net

Квасневський Олександр Степанович: (044)2788085, +380672854644, e-mail: union_jurist@ukr.net

 

Інформаційні партнери:

«Ліга: закон»

Всеукраїнська мережа

«Юридичний вісник України»

загальнонаціональна щотижнева правова газета

«Юридическая практика»

газета українських юристів

«Юридична газета»

всеукраїнське щотижневе професійне юридичне видання

«Правовий тиждень»

щотижнева інформаційно-правова газета.


Теги:

шаховий турнір серед юристів, популяризація шахів, Союз юристів, Кубок Союзу юристів з шахів, Київський університет права, участь у турнірі, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 47 (855)

Залиште коментар