Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Шахраї контролюють програму Green card для українців

0 18

У доповіді генерального інспектора Управління Держдепартаменту США йдеться про шахрайську схему під виглядом туристичних агентств, яка взяла під свій контроль програму Green card в Україні.

У доповіді викладено складну схему шахрайства, яка впливає на візову лотерею кандидатів на отримання Green card, а також свідчить про залякування і здирство стосовно українців, повідомляє voanews.com.

США присуджує 55 тисяч різноманітних віз щорічно громадянам країн з історично низьким рівнем імміграції до США.

Шахраї “купують, крадуть або отримують із відкритих джерел особисту інформацію про українських громадян”, йдеться в доповіді. У департаменті не визначилися, хто саме здійснює шахрайство, але йдеться про те, що вони мають “величезний вплив”.

За оцінками посольства США в Києві, злочинці вводять імена 80% населення Західної України в он-лайн програму на отримання віз, і роблять це з року в рік. Це робиться часто без відома громадян, що заважає їх потраплянню у візову лотерею самостійно, тому що комп’ютерна система видаляє дублікати. У доповіді йдеться, що злочинці зв’язуються з сотнями українців і вимагають від них підписати договір, згідно з яким переможець має заплатити до $15 тисяч, щоб отримати номер підтвердження візи. Якщо українець хоче продовжити візу, але не може дозволити собі плату, злочинці можуть наполягати, щоб він або вона уклали фіктивний шлюб з тим, хто хоче іммігрувати в США і має достатньо грошей, щоб заплатити шахраям. Злочинці можуть навіть вимагати від переможця розлучення із фактичним чоловіком і одружитися з тим, хто готовий платити. Вимагання не закінчується, коли віза видається і українець приїздить до США. Злочинці беруть під контроль картку і номер соціального забезпечення іммігранта для подальшої експлуатації. Вони також вимагають від нових іммігрантів окупити витрати, понесені угрупованням, для їх транспортування у США. При цьому загрожують також родичам іммігранта в Україні.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар