Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сформовано Громадську раду при Мінюсті

0 20

До Громадської ради при Міністерстві юстиції України увійшло 110 представників інститутів громадянського суспільства. Наказ про затвердження складу Ради за підсумками установчого засідання підписав Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Громадська рада створюється для залучення громадян до участі в управлінні державними справами, надання можливості для їх вільного доступу до інформації про діяльність органів виконавчої влади, а також забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності зазначених органів.

До складу Громадської ради при Мін‘юсті увійшли представники громадських, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, недержавних засобів масової інформації, наукових та інших непідприємницьких товариств та установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Як відомо, оновлення діяльності громадських рад при органах влади відбувається на виконання постанови Кабінету Міністрів від 3 листопада 2010 року “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”, якою затверджено новий Порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, а також нове Типове положення про громадські ради.

Теги:

Міністерство юстиції України, Громадська рада

Залиште коментар