Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Севастополь залучатиме козаків до охорони порядку

0 17

Таке рішення було прийняте на нараді з питання охорони громадського порядку за участю представників адміністрації, керівництва міського УМВС, громадських організацій, козацьких організацій Севастополя.

Заступник начальника УМВС Олександр Новіков зазначив, що Севастополь може використовувати позитивний досвід роботи в цьому напрямку київської міліції. На його думку, спільне патрулювання сприяє поліпшенню оперативного становища, профілактики злочинів у громадських місцях. Він додав, що станом на 1 лютого в Севастополі зареєстровано 24 громадські формування з охорони громадського порядку. У 2010 році за участю членів громадських формувань у місті розкрито 171 злочин.

За підсумками наради структурним підрозділам МВС в Севастополі і МДА наказано розробити графіки залучення до спільного патрулювання працівників міліції і членів громадських формувань; закріпити громадські формування і козацькі організації за громадськими пунктами охорони правопорядку в районах міста тощо.

Теги:

охорона правопорядку

Джерело:

УНІАН-Крим

Залиште коментар