Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Севастополь виявився найбільш кримінальним містом України

0 19

Севастополь зайняв лідируючі позиції за кількістю зареєстрованих тяжких злочинів у співвідношенні на 100 тисяч жителів на рік. Про це пише “Корреспондент” з посиланням на дані Міністерства внутрішніх справ.

За кількістю вбивств показник міста становить 8,2. Далі в списку йдуть Сімферополь, Донецьк, Запоріжжя і Одеса з показниками 7,4, 6,1, 5,5 і 5,2 відповідно. Київ посів 11-місце – 3,7 вбивств на 100 тис. осіб.

За кількістю зґвалтувань Севастополь також займає перше місце по Україні з показником 5,0. Далі йдуть Луганськ (2,3), Донецьк (1,5) і Сімферополь (1,2).

Севастополь став лідером за показником “умисне нанесення тяжких тілесних ушкоджень” – 11,8. Далі йдуть Запоріжжя – 11,7; Луганськ – 11,6; Донецьк – 11,3. У Києві цей показник становить 4,5.

Теги:

тяжкі злочини, криміногенна ситуація

Залиште коментар