Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сервісний центр для платника податків

0 16

У Києві відкрився перший сервісний центр для платників податків, в якому чесні платники зможуть безкоштовно отримати ключі цифрового підпису.

Перший сервісний центр для платників податків Києва розпочав свою роботу в Святошинському районі. Всього в столиці планується відкрити 12 таких установ, які обслуговуватимуть київських підприємців. Про це повідомив голова Державної податкової служби України Олександр Клименко, слова якого передає прес-служба ДПС.

Сервісний центр — це спеціалізована установа, орієнтована на надання консультацій і інших послуг, пов’язаних з оподаткуванням: взяття на облік, допомога в складанні звітності, прийом звітів, видача необхідних довідок. А віднедавна в таких центрах платники також можуть безкоштовно отримати ключі цифрового підпису для надання звітних документів в електронному вигляді.

Як повідомлялося раніше, незабаром такі центри відкриють при кожній податковій інспекції у всіх регіонах України. На сьогодні вже працюють 318 установ по обслуговуванню платників, до кінця року їх кількість складе 476.

Теги:

ДПС, сервісний центр, податкова

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар