Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сергія Головатого замінили на Юлію Льовочкіну в ПАРЄ

0 10

Депутат від Партії регіонів і сестра глави адміністрації президента Юлія Льовочкіна замінила Сергія Головатого у моніторинговому комітеті ПАРЄ. Про це повідомляє кореспондент “Української правди” з Страсбургу,  де проходить зимова сесія ПАРЄ.

Про зміну складу моніторингового комітету повідомив голова української делегації Іван Попеску. За його словами Україна змінила своє представництво в моніторинговому комітеті ПАРЄ. На ранковому засіданні бюро було розглянуто пропозиції політичних груп щодо кандидатів у члени моніторингового комітету.

“Згідно з положеннями у моніторинговому комітеті має бути один представник від опозиції, один – від влади та більшості. Оскільки у моніторинговому комітеті вже є Ольга Герасим’юк – представник опозиції, а пан Головатий – незалежний кандидат, то ми після консультацій у фракції та коаліції вирішили, що представником влади має бути Юля Льовочкіна”, – повідомив пан Попеску.

За його словами, за кандидатуру Льовочкіної проголосували 15 членів бюро. 14 – за Головатого і один бюлетень виявився недійсним.

Теги:

ПАРЄ, Головатий Сергій

Залиште коментар