Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Сенсаційні історії від колишнього Омбудсмана

0 17

Екс-омбудсман Ніна Карпачова, про яку ходили чутки, що вона нібито втекла з Україною, насправді зайнялася літературною творчістю.

Про це пише газета «Сегодня», яка поговорила з Карпачовою у Криму. «Закінчила рукопис першого тому тритомника, присвяченого проблемам прав людини в Україні, в тому числі багатьом сенсаційним історіям, про які пора дізнатися всім, – сказала колишня Уповноважена ВР з прав людини. – Межі країни не залишала і намірів таких не мала. Отримавши інформацію про застосування до Тимошенко фізичної сили, я зробила те, що мала зробити, – попросила відреагувати ГПУ».

Прес-секретар генпрокурора Маргарита Велькова підтвердила журналістам, що ніяких процесуальних рішень по Карпачовій не робилося, а матеріали перевірки з прокуратури Києва передано до Харківської обласної прокуратури.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар