Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семінари з питань реєстрації організацій громадянського суспільства

0 21

Перший з п’яти семінарів з питань нових процедур реєстрації організацій громадянського суспільства пройшов на західній Україні, у місті Львові27 листопада 2012р за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

У семінарі беруть участь співробітники Реєстраційних служб головних та районних управлінь юстиції, а також організації громадянського суспільства.

Головною темою семінарів є нові регуляторні та нормативно-правові механізми, пов’язані із процесом реєстрації ОГС, у відповідності до нещодавно затвердженого Закону «Про громадські об’єднання».

Такий семінар також пройшов у Одесі, також планується у Дніпропетровську (3 грудня), Кіровограді (6 грудня) та Києві (10 грудня).

Заходи організовуються Координатором проектів ОБСЄ в Україні спільно із Державною реєстраційною службою України в рамках проекту, який спрямований на зміцнення потенціалу відповідних органів виконавчої влади та організацій громадянського суспільства у застосуванні нового Закону «Про громадські об’єднання».

Проект реалізується у координації із Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини і фінансується Міністерством закордонних справ та у справах Співдружності (Великобританія).

Теги:

громадянське суспільство, Державна реєстраційна служба України

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар