Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семінар з питань реформування української правової системи

0 23

Сьогодні у готелі «Прем’єр Палац» відбувся семінар з питань реформування української правової системи, організованого Посольством Швейцарії з нагоди візиту в Україну Спілки суддів кантону Цюріх. (Швейцарія)

Міністр юстиції Олександр Лавринович інформував присутніх про те, що в країні проведено судову реформу та розпочато реформу виконання рішень національних судів. У країні також тривають реформа виборчого законодавства та адміністративна реформа.

У свою чергу, Голова Верховного Суду України Василь Онопенко повідомив присутнім, що відповідно до Указу Президента України Міністерство юстиції України та Комісія зі зміцнення демократії та утвердження верховенства права до 1 серпня 2011 року мають розробити з урахуванням висновків Венеціанської Комісії проект закону про внесення змін до Закону України “Про судоустрій і статус суддів”. На думку Голови Верховного Суду України, у результаті цієї роботи необхідно вийти на справді комплексний законопроект, яким зніме більшість проблемних питань, що існують в українському судочинстві, зокрема й ті, що виникли внаслідок проведеного реформування судової системи.

Теги:

верховенство права

Залиште коментар