Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семінар для суддів за участю судді ЄСПЛ

0 13

В Національній школі суддів України відбувся семінар за участю Ганни Юдківської – судді Європейського суду з прав людини від України, яка виступила з доповіддю на тему «Прецедентна практика  Європейського Суду з прав людини». Про це повідомляє сайт НШСУ.

Ганна Юдківська наголосила, що кількість звернень українських громадян до Європейського суду постійно зростає і на сьогоднішній день становить близько 12 тисяч. За словами судді, щоб розглянути не тільки українські, але й інші справи (а їх в Європейському суді зараз близько 160 тисяч) знадобиться не менше 10 років.

В Україні левова частка порушень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод припадає на невиконання судових рішень та зловживання зі сторони правоохоронних органів, зазначила Г.Юдківська. Тому увага була приділена таким справам як: «Хірст проти Сполученого Королівства», «Лауці проти Італії», «Маркін проти Росії», «Нечипорук проти України», «Брановський проти Польщі», «Іванов проти України», «Харченко проти України» тощо.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар