Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семінар для суддів з питань застосування антикорупційного законодавства

0 13

17 серпня 2011 року у конференц-залі готелю «Буковина» міста Чернівці розпочато роботу семінару для суддів місцевих загальних та апеляційних судів Тернопільської, Хмельницької  та Чернівецької областей на тему «Антикорупційне законодавство та практика його застосування: досвід країн ЄС та України».

Семінар проведено в рамках співпраці Національної школи суддів України та спільної програми, яка фінансується Європейським Союзом та Радою Європи «Прозорість та ефективність судової системи України».

Програмою семінару 17-18 серпня передбачені доповіді та дискусії учасників семінару щодо виконання суддями із зазначених областей завдань щодо розгляду практичних справ, пов’язаних із корупцією відповідно до положень Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», який набрав чинності з 1 липня 2011 року та з урахуванням європейського досвіду.

Основні питання семінару стосуються причин та умов виникнення корупції, сучасного стану боротьби з корупцією її законодавчого забезпечення та судової практики у справах, пов’язаних з корупційними діяннями.

Теги:

Національна школа суддів України, антикорупційне законодавство

Залиште коментар