Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семінар для прокурорів

0 17

13-14 грудня у приміщенні Національної академії прокуратури України проходить семінар для прокурорів-викладачів щодо практики застосування статті 3 Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (заборона катування). Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Проведення даного заходу організовано Генеральною прокуратурою України у співпраці з Радою Європи, Національною академією прокуратури України та Всеукраїнським Центром правової допомоги «Громадський захисник» в рамках Спільної програми «Посилення боротьби із жорстоким поводженням та безкарністю».

Головною метою семінару є підвищення рівня кваліфікації прокурорів-викладачів, які пройшли відповідне стажування в рамках попередніх програм, а також прокурорів, що виконують роботу, пов’язану з наглядом за розслідуванням фактів жорстокого поводження.

Також у ході заходу обговорюються перспективи підготовки відомчого документу, який має сприяти імплементації європейських стандартів розслідування фактів жорстокого поводження у практику органів прокуратури України.

Теги:

ГПУ, заборона катування

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар