Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Семенюк у суді вимагає відмінити приватизацію Одеського припортового заводу

0 21

Колишній голова Фонду державного майна Валентина Семенюк-Самсоненко вимагає в Окружному адміністративному суді Києва відмінити заплановану ФДМ приватизацію Одеського припортового заводу (ОПЗ, Одеська область). Про це вона сказала на прес-конференції, передають «Українські новини».

Зокрема, Семенюк-Самсоненко повідомила, що 31 серпня вона звернулася до Окружного адміністративного суду Києва з позовом, в якому вона вимагає зупинити приватизацію Одеського припортового заводу.

Відповідачами в суді виступатимуть Кабінет міністрів і ФДМ.

Крім того, Семенюк-Самсоненко звернулася в Генеральну прокуратуру, в Раду національної безпеки та оборони і до Президента з проханням виступити в суді на її стороні.

Також Семенюк-Самсоненко відзначила, що приватизація даного підприємства в даний момент неможлива, оскільки не прийнята програма про приватизацію, також діє Указ Президента №200, який забороняє приватизацію підприємств стратегічного значення.

Нагадаємо, ФДМ оголосив конкурс з продажу 99,567% акцій ОПЗ; стартова ціна пакету акцій складає 4 млрд. гривень, проведення конкурсу заплановане на 29 вересня.

100% акцій відкритого акціонерного товариства «Одеський припортовий завод» належить державі і керується ФДМ.

Завод спеціалізується на виробництві аміаку і карбаміду, перевантаженні хімічної продукції, що надходить з країн Співдружності Незалежних Держав, на експорт.

Джерело:

proUA

Залиште коментар