Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Секретаріат передає силовикам матеріали про домовленості Тимошенко з Росією

0 14

Секретаріат Президента передає до правоохоронних органів для детального вивчення матеріали щодо домовленостей прем’єр-міністра Юлії Тимошенко з російською стороною. Про це заявив заступник глави СП Андрій Кислинський, повідомила «proUA» прес-служба Глави держави.

Він зазначив, що за наявною інформацією, політичне керівництво Росії з особливою увагою розглядає рішення щодо підтримки кандидатури Тимошенко на виборах Президента України після виконання умов щодо пасивної позиції прем’єр-міністра України та її політичної сили у конфлікті з Грузією.

Також додав, що координація проекту «Вибори – 2010» покладена на створений у Москві центр на чолі із Віктором Медведчуком. До центру, за його словами, також входять Сергій Клюєв, Григорій Суркіс та Олександр Задорожній. Гуманітарними проектами в Україні буде займатися Дмитро Табачник.

Крім того, Кислинський заявив, що на реалізацію проекту підтримки Юлії Тимошенко вже зарезервовано близько 1 мільярда доларів США.

«Минулого тижня ми про наявність інформації щодо системної роботи Юлії Тимошенко в інтересах російської сторони. На жаль, ця інформація підтверджується. Більше того, свій Рубікон Тимошенко вже перейшла, і дороги назад, очевидно, не має. Саме із цим пов’язана її позиція щодо війни в Грузії – вона позбавлена можливості політичного маневру», – сказав Кислинський.

Також він повідомив, що роботу передвиборчого штабу вже фактично розпочато, і до неї долучаються українські фінансово-промислові групи, які вже встигли відзначитися на підтримці проросійського проекту в 2004 році. «Перебуваючи із найближчим оточенням на Сардинії, Тимошенко скликає під свої знамена «вчорашніх», які прагнуть реваншу на чолі з Медведчуком. Нещодавно, за особистим запрошенням Тимошенко, до них приєднався і Леонід Кучма, прилетівши в суботу на Сардінію», – наголосив Кислинський.

«Почерк і методи цієї компанії ми дуже добре вивчили в 2004 році. Тому не має дивувати, якщо ми станемо свідками розгнузданої інформаційної кампанії, потоку брехні та шумових ефектів на кшталт нової політичної реформи чи спроб імпічменту Президента», – сказав він.

«Ми передаємо наявні матеріали до правоохоронних органів для детального вивчення. Суспільство має право почути відповідь на питання, як далеко можуть зайти політики за межу, де закінчується політична боротьба і починається зрада національних інтересів»,- підсумував Кислинський.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар