Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Секретарем другої судової палати ВАСУ призначено суддю Михайла Смоковича

0 19

Відповідне рішення прийнято на зборах суддів ВАСУ 21 вересня 2012 року. Натомість суддю Вищого адміністративного суду Миколу Сороку, який досі очолював другу судову палату, звільнили від обов’язків секретаря палати, задовольнивши його прохання. Відтепер суддя М.Сорока працюватиме в першій судовій палаті, повідомляє прес-служба ВАСУ.

Секретар другої судової палати ВАСУ Михайло Смокович у Вищому адміністративному суді України працює з 2003 року. Він – з числа перших дев’яти суддів, обраних Верховною Радою України до ВАСУ. У березні 2006 року М. Смоковича обрано секретарем Пленуму Вищого адміністративного суду України.

М. Смокович є автором понад 50-ти наукових праць, співавтором багатьох видань з проблемних питань адміністративного права та процесу. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

 

Теги:

Смокович Михайло

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар