Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Секретарем Київради став заслужений юрист України Олексій Резніков

0 21

За таке рішення на сьогоднішньому засіданні Київради проголосували 93 депутати. Проти висловилися 16 депутатів, шестеро утрималось, передає «Еспресо.TV». Зокрема, проти нього виступив депутат від «Свободи» Олександр Колісніченко, зазначивши, що Резніков свого часу захищав інтереси олігарха Сергія Курченка.

Кандидатуру Резнікова, який пройшов до міськради за списком партії УДАР, вніс мер Києва Віталій Кличко. Сам Резніков при цьому підкреслив, що він безпартійний. Він також пообіцяв призупинити свою адвокатську діяльність у разі обрання секретарем Київради та повідомив, що заробив у 2013 році 23 млн грн.

Резніков — заслужений юрист України, партнер київського офісу адвокатського бюро «Єгоров, Пугинський, Афанасьєв і партнери». Був депутатом минулого скликання Київради у фракції Миколи Катеринчука.

Брав участь у таких гучних судових справах як приватизація ВАТ «Криворіжсталь», ПАТ «Нікопольський завод феросплавів»; захищав інтереси ПрАТ «МТС», ЗАТ «Газтранзит», голландської суднобудівної компанії Damen Shipyards щодо вексельного боргу. Також представляв інтереси Бориса Фуксмана та Олександра Роднянського як учасників групи «Студія 1+1» у відносинах з компанією Central European Media Enterprises (CME), включаючи питання M&A.

Джерело:

Ракурс

Залиште коментар