Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ звинуватили автора блогу «Живого журналу» в погрозах на адресу Президента

0 17

Минулої п’ятниці прес-центр Служби безпеки України оприлюднив інформацію про те, що «в ході проведення оперативно-розшукових заходів СБУ отримало інформацію стосовно розміщення на сайті матеріалів, які містили погрози на адресу Президента України». Службою було встановлено, що їх автором є громадянин України Олег Шинкаренко. «Враховуючи, що його дії містили окремі ознаки злочину, передбаченого ст. 346 «Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча» Кримінального кодексу України, матеріали документування направлені в органи прокуратури», – повідомляє прес-служба відомства.

Занепокоєність у СБУ викликали записи О.Шинкаренка в його блозі, розміщеному на сайті www.livejournal.com («Живой журнал»). Як погрозу в СБУ розцінили передруковану статтю про українського президента з російського гумористичного сайту «Луркмор», яку Олег Шинкаренко помітив ключовими словами «вбити Януковича», а також відеоз’йомка випадку, що стався в травні цього року, коли під час покладенню квітів до пам’ятнику в парку Слави на президента поривом вітру кинуло вінок.

В п’ятницю Олег Шинкаренко отримав повістку до прокуратури, де після допиту написав розписку, що відмовляється від розміщення в своєму блозі подібних матеріалів.

Теги:

Новини права, блог, ЖЖ, Служба безпеки України, Президент України Віктор Янукович, вінок, ККУ, кримінальна відповідальність, інтернет
Новости права, Живой журнал, венок, Уголовный кодекс Украины

Залиште коментар