Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ знайшла ще один підземний хід у Європу

0 14

На Закарпатті виявили ще один контрабандний тунель. Підземний хід сполучав українське село Малі Селменці зі словацьким Великі Селменці. Вхід до тунелю розмістили у підвальному приміщенні магазину, який розташований неподалік від пішохідного пункту пропуску.

Наразі не відомо, скільки метрів має підземелля, і де саме закінчується. Оприлюднили тільки єдину фотографію тунелю. Кажуть, що він в аварійному стані.

Нагадаємо, схожий тунель між Україною та Словаччиною виявили близько місяця тому словацькі прикордонники. Він був завдовжки у сімсот метрів і добре обладнаний – із вагонетками та електроенергією. З українського боку вхід у нього був неподалік від міжнародного пункту пропуску “Ужгород-Вишнє-Німецьке”. Чи перевозили цим тунелем, окрім контрабанди, ще й людей — розслідують досі.

Теги:

СБУ

Джерело:

ТСН

Залиште коментар