Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ згодна стати цивільною структурою

0 18

У СБУ готові розглянути перспективу переходу відомства у статус цивільної структури, однак зазначають, що швидко це зробити буде складно.

Про це заявив заступник голови Служби безпеки України Володимир Породько на брифінгу в середу.

“СБУ спокійно розцінює практику функціонування державного спеціального органа в рамках цивільної структури. Однак ми повинні враховувати те, що при одномоментному переході буде велике бюджетне навантаження”, – сказав він.

“Це пов’язано зі звільненням великої кількості співробітників із військової служби, оформлення їм виплати при звільненні, виплати пенсії. Тому швидко це зробити нереально”, – сказав Породько.

Він зазначив, що такий перехід необхідно здійснювати поступово, шляхом переходу в цивільні рамки підрозділів, які займаються контррозвідувальною та оперативно-слідчою діяльністю.

При цьому Породько не уточнив можливі терміни подібної реорганізації.

“Це залежить від економічного рівня в державі, тому це може бути як прискорений процес, так і не надто швидкий”, – зазначив він.

Залиште коментар