Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ завершила слідство у справі Качурової і направила в прокуратуру

0 29

Слідчі СБУ завершили досудове слідство у кримінальній справі проти колишнього начальника Головного управління охорони здоров’я і медичного забезпечення КМДА Людмили Качурової. Про це сказано в повідомленні прес-служби УСБУ в Києві.

Їй пред’явлено обвинувачення за двома статтями — порушення законодавства про бюджетну систему і службове підроблення. Кримінальна справа складається з 13 томів і направлена в прокуратуру Києва для подальшої передачі в суд.

Качурова була затримана 27 липня. Її обвинувачують у прийнятті нормативного документа, відповідно до якого було зменшено виплату заробітних плат працівникам Київського міського центру серця на 1,5 млн гривень. Під час затримання їй стало зле, і вона була доставлена в лікарню під охороною. Пізніше її звільнили під підписку про невиїзд.

У жовтні Качурову затримали повторно, а суд обрав їй запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 2 місяці (до 20 грудня). Пізніше її знову звільнили під підписку про невиїзд.

Теги:

службове підроблення

Залиште коментар