Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ затримала за хабар двох київських чиновників

0 17

У Києві співробітники СБУ затримали двох посадових осіб Солом’янської районної держадміністрації за отримання хабара: начальника управління ЖКГ Солом’янської РДА було затримано у службовому кабінеті під час отримання хабара, а через кілька годин у міжнародному аеропорту Бориспіль – заступника голови Солом’янської РДА.

У прес-центрі СБУ суму хабара не називають, проте зазначають, що гроші посадовці вимагали від комерційних підприємств. За матеріалами СБУ органами прокуратури стосовно обох посадовців порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.368 (отримання хабара) Кримінального кодексу України. Учора, 21 лютого, Голосіївський районний суд Києва обрав стосовно обох затриманих запобіжний захід – утримання під вартою терміном на 2 місяці.

Нагадаємо, вчора в Києві працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили у хабарництві співробітника столичної комунальної корпорації, який вимагав та отримав 10 тисяч гривень хабара від співробітника приватного підприємства за продовження останнього договору оренди розміщення кіосків у підземних переходах Києва.

Теги:

хабарництво

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар