Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ затримала начальника Святошинського відділу БНОНу за наркотики

0 25

СБУ спільно з підрозділом внутрішньої безпеки МВС України викрила і припинила протиправну діяльність організованого злочинного угруповання, до складу якого входили співробітники відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків (БНОН) Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві.

Використовуючи службове становище, з метою особистого збагачення та штучного підвищення показників роботи правоохоронці схиляли громадян до вчинення дій, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків. Шантажуючи притягненням до кримінальної відповідальності, співробітники відділу БНОН змушували наркозалежних осіб купувати та реалізовувати наркотичні засоби іншим місцевим мешканцям.

У свою чергу, тих, хто купував наркотики, міліціонери притягували до кримінальної чи адміністративної відповідальності, покращуючи статистичні звіти про свою «роботу», або вимагали у них хабарі за звільнення від покарання. За сприяння у такій протиправній діяльності міліціонери розплачувалися із «своїми» наркоманами вилученими у громадян наркотиками та частиною грошей, отриманих як хабарі.

22 вересня ц.р. у ході спеціальної операції із залученням бійців спецпідрозділу «Альфа» СБУ у взаємодії з Генеральною прокуратурою затримано трьох учасників угруповання – начальника відділу БНОН Святошинського РУ ГУ МВС України в м. Києві, його заступника та оперативного співробітника цього підрозділу. Зловмисників взяли «на гарячому» під час отримання хабара – 10 тисяч доларів США, який вони вимагали за звільнення від кримінальної відповідальності чергового спровокованого зловмисниками покупця наркотиків. Стосовно затриманих осіб Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ч.3 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 307 (незаконне зберігання, збут наркотичних засобів) Кримінального кодексу України.

Теги:

СБУ, незаконний обіг наркотиків

Джерело:

СБУ

Залиште коментар