Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ затримала київських податківців за хабарництво

0 14

Співробітники СБУ викрили і припинили систематичну діяльність організованої групи з числа працівників Регіонального управління Департаменту САТ (спирт, алкоголь, тютюн) ДПА України у м. Києві.

Встановлено, що члени угруповання (посадовці керівної ланки) щомісячно стягували гроші у розмірі від 2 500 до 5 000 доларів США з комерційних структур та фізичних осіб за непроведення позапланових перевірок ліцензійної діяльності з торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів виявлено та задокументовано факти незаконного отримання коштів працівниками податкової адміністрації через банківські рахунки, відкриті на близьких родичів. За підслідністю, в порядку ст. 97 Кримінально-процесуального Кодексу України, ці матеріали були передані до органів прокуратури і стали підставою для порушення кримінальної справи.

Під час розслідування оперативниками спільно із слідчими столичної прокуратури проведено одночасне затримання підозрюваних у Києві, Донецьку та Дніпропетровську, а також 10 обшуків.

Прокуратурою міста Києва розслідується кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 28 (вчинення злочину групою осіб за попередньою змовою) та ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) КК. Двох головних підозрюваних посадовців-податківців рішенням Голосіївського районного суду м. Києва взято під варту.

Теги:

СБУ, хабарництво

Джерело:

СБУ

Залиште коментар