Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ затримала екс-президента Криму

0 10

Екс-президент Криму Юрій Мєшков затриманий співробітниками Служби безпеки України в Ялті. Про це повідомив глава “Російського товариства Криму” Анатолій Лось, передає сайт “Крим. Коментарі”. За його відомостями, Мєшков був затриманий на одній з вулиць Ялти співробітниками СБУ. Керував операцією полковник Лисюк.

Як нагадує УНІАН, до Криму Мєшков повернувся 2 липня після 16 років вигнання, які провів у Москві. Перший президент заявив про повернення до суспільно-політичної діяльності і закликав кримчан боротися за відновлення Конституції Республіки зразка 1992 року, яка гарантувала Криму конфедеративні відносини з Україною.

Голова Ради міністрів Криму Василь Джарти після цього заявив, що висловлювання Мєшкова повинні стати приводом для порушення кримінальної справи.

Лідер кримських сепаратистів Мєшков перебував на посаді президента Республіки Крим з лютого 1994 року по березень 1995 року.

Теги:

Мєшков Юрій

Залиште коментар