Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ заарештувала групу митників в Одеському порту

0 11

Співробітники Служби безпеки України провели в Одеському морському торговельному порту операцію із затримання фахівців Відділу митного оформлення Південної митниці, повідомило УНІАН джерело в Одеському морському торговельному порту.

«Бійці спецпідрозділу в масках, які ввійшли після обіду 4 серпня в будівлю митного терміналу на вулиці Одарія, не випустили до 19.00 жодного із півсотні співробітників Відділу митного оформлення», – додав співрозмовник агентства.

У прес-службі Південної митниці підтвердили факт проведення оперативно-слідчих заходів столичним підрозділом СБУ на митному терміналі в Одеському порту, додавши, що «у зв`язку з інцидентом процес оформлення контейнерних вантажів в ОМТП призупинився».

Проте жодних подробиць ні в прес-службі Південної митниці, ні в прес-групі Управління СБУ в Одеській області не повідомили.

Нагадаємо, в митному терміналі Одеського порту щодоби розмитнюють від 300 до 1000 контейнерів з імпортними товарами.

Теги:

СБУ, Південна митниця

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар