Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ випустила з СІЗО колишнього адвоката екс-судді Зварича

0 22

14 серпня СБУ у Львівській області звільнила з під варти колишнього адвоката екс-судді Ігоря Зварича Володимира Косенка. Про це 21 серпня повідомила прес-служба прокуратури Львівської області, передає ЗІК.

Як повідомила прокуратура області, Володимиру Косенку обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд з постійного місця проживання.

На цей час кримінальна справа перебуває у провадженні слідчого відділу Управління СБУ у Львівській області і в ній триває досудове слідство.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура направила на додаткове розслідування кримінальну справу проти Володимира Косенка, колишнього адвоката колишнього судді Ігоря Зварича.

17 грудня 2008 року співробітники управління СБУ затримали адвоката судді Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича Володимира Косенка, який раніше нібито позичив судді 1,9 млн. доларів.

Зварич заявляв, що позичив вилучений у нього вдома 1 млн. доларів у товариша, всього він позичив у Косенка 1,9 млн. доларів.

Сам Зварич знаходиться під вартою до 10 вересня, Генпрокуратура розслідує відносно нього 5 кримінальних справ у зв’язку з хабарництвом.

Джерело:

proUA

Залиште коментар