Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ вилучила три комплекси, через які прослуховували суддів, депутатів та бізнесменів

0 16

Служба безпеки України з початку нового року вилучила три комплекси для прослуховування мобільних телефонів, за допомогою яких прослуховувалися високопосадовці, зокрема судді, народні депутати, бізнесмени тощо.

Про це сьогодні повідомив заступник начальника управління із захисту інформаційних ресурсів Георгій Карпов. За його словами, орієнтовна вартість кожного із комплексів складає близько 500 тис. євро, зона дії кожного з них – до 300 метрів від об’єкту спостереження. За його словами, за 2006-2008 вилучено всього три таких комплекси.

«Ці комплекси мають ознаки посилених комплексів», – заявив Карпов, додавши що це безпрецедентний випадок, коли за такий короткий термін вилучено одразу два комплекси для прослуховування.

«В деяких випадках відомі і організатори, але в рамках слідства ми зараз не можемо розголошувати імена», – зазначив Георгій Карпов.

За його словами, ці комплекси іноземного походження: «Як правило виробники цих комплексів знаходяться закордоном».

Джерело:

proUA

Залиште коментар