Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ викрила спроби “чорного піару” проти кількох провідних банків України, – В.Наливайченко.

0 17

СБУ викрила спроби “чорного піару” проти кількох провідних банків України. Про це під час прес-конференції повідомив в.о. голови СБУ Валентин Наливайченко.

За його словами, співробітниками головного управління СБУ в м. Києві та Київській обл. встановлено осіб, які виступили замовниками розміщення 10-11 жовтня в кількох газетах і у мережі Інтернет публікацій з негативною оцінкою фінансового стану кризових явищ у діяльності ВАТ АБ “Укргазбанк”, АКБ “Укрсоцбанк”, “Райффайзенбанк-Аваль”. Повідомлення викликали панічні настрої серед вкладників цих банківських установ.

Він підкреслив, що вже з’ясовано, що замовником даних публікацій виступило одне з київських товариств з обмеженою відповідальністю, яке здійснює комерційну діяльність у торгівельній сфері і не є клієнтом згаданих банків. Друковані видання розміщували матеріал за гроші під виглядом рекламних публікацій, за достовірність яких, видавці відповідальність не несуть. Зібрані матеріали підготовлені для передачі до органів прокуратури з метою порушення кримінальної справи за ознаками злочину, передбаченого ст.358 КК України (підроблення документів, печаток та штампів, їх збут, використання підроблених документів).

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар