Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ відзвітувала про свою роботу

0 14

Прес-центр СБУ оприлюднив звіт служби про розкриття злочинів у різних сферах діяльності за 2011 рік. Перш за все, йдеться про заходи щодо запобігання корупції.

Протягом 2011 року співробітниками Служби безпеки України викрито 2 350 злочинів, пов’язаних з корупцією. За матеріалами СБУ іншими правоохоронними органами порушено 1 653 кримінальні справи, підрозділами СБУ – 696. До різних видів покарань засуджено 991 особу.

Зокрема, у сфері протидії корупції в державних органах влади та місцевого самоврядування порушено 472 кримінальні справи за ознаками службових злочинів, із них за ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України – 105. Стосовно держслужбовців 1–3 категорій порушено 12 кримінальних справ, з яких за фактами хабарництва – 8. Засуджено 109 осіб. Стосовно зазначеної категорії посадовців складено 180 адміністративних протоколів про корупційні правопорушення.

По лінії протидії службовим зловживанням та корупційним проявам в органах судової влади порушено 36 кримінальних справ. Засуджено 5 співробітників судових органів, з них 3 суддів за хабарництво. Складено 3 адміністративні протоколи про корупційні діяння.

У ході боротьби з корупцією та хабарництвом у митних органах за матеріалами СБУ порушено 58 кримінальних справ, з них 27 – за ст.368 Кримінального кодексу України. Засуджено 6 співробітників митниці.

За санкціями контролюючих органів до зведеного бюджету надійшло 464 млн. грн., звернуто фінансово-матеріальних цінностей до державного сектору економіки через інші правоохоронні та контролюючі органи на суму 4,7 млрд. грн. Порушено 1 331 кримінальну справу, сума завданих державі збитків за якими становить понад 6,2 млрд. грн. До різних видів покарань засуджено 205 осіб.

Теги:

СБУ, хабарництво, протидія корупції

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар