Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

СБУ віднині розслідуватиме масові безлади

0 17

Верховна рада України розширила повноваження Служби безпеці України (СБУ) в частині розслідування злочинів за статтею “масові безлади”.

За закон в цілому про внесення відповідних змін до Кримінально-процесуального кодексу України відносно уточнення перебування під слідством проголосували 275 народних депутатів із 330, зареєстрованих в залі засідань.

Законом оновлюється редакція частини 3 статті 12 Кримінально-процесуального Кодексу України, що стосуються підслідних органів. Зокрема, СБУ розслідує віднині справи про злочини, передбачені статтею 294 Кримінального Кодексу України “масові безлади”.

Закон також вводить норму, що якщо при розслідуванні злочину, який відноситься до розслідування вСБУ, будуть встановлені злочини, пов’язані із зловживанням службовим положенням, вони також повинні розслідуватися СБУ. При цьому перелік службових злочинів доповнений поняттям “хабарництво”.

Теги:

досудове слідство, СБУ

Джерело:

Подробности

Залиште коментар